APIE KINGSMOOR

Viskas prasidėjo nuo geros idėjos.

O idėja kilo Bentui Rasenborgui vieno pasivaikščiojimo su savo šunimi Džeku metu. Šuo šlamštė beržo žieves, uogas ir vaisius, kuriuos rasdavo gamtoje. Nuo tada po truputį brandinta mintis gaminti augintiniams natūralų pašarą virto realybe 2005 metais: Bjerringbro miestelyje Bentas Rasenborgas įsteigė įmonę Kingsmoor.

Pagrindinė šio žingsnio priežastis – bekompromisis požiūris į žaliavos kokybę. Unikalu tai, jog į visų mūsų receptų sudėtį įeina žolelės, prieskoniai, vaisiai ir daržovės. Būtent šie ingredientai suteikia mėsai gerą skonį, kvapą ir yra taip mėgstami šunų ir kačių. Daugumą žolelių mes patys randame šiaurės šalių laukinėje gamtoje.

Daniškai Kingsmoor reiškia „karališkas maistas“. Šis pavadinimas kilęs iš vietovės Kongenshus Hede, esančios vidurio Danijoje, pavadinimo. Būtent čia Bentas Rasenborgas lankydavosi su savo šunimi.

Kingsmoor yra šeimos verslas, o visi pašarai yra 100% daniški, pagaminti specialiai šunims ir katėms.

Mes didžiuojamės tuo, kad mūsų kilmė yra daniška ir visa gamyba vyksta Danijoje. Tai – aukštos kokybės garantas.

Kingsmoor pašarais šiandieną gali mėgautis ne tik danų šunys ir katės – produktus tiekiame jau ir Norvegijos, Vokietijos, Švedijos bei Lietuvos prekybos rinkoms.